• The Lobby

    ★★★

  • There Are Not Thirty-Six Ways of Showing a Man Getting on a Horse

    ★★★½

  • The Fabulous Baron Munchausen

    ★★★★

  • Phoenix

    ★★★★

  • Coloratura

    ★★★½

  • Spiritual Constructions

    ★★★½

  • Spirals

    ★★★

  • Wax Experiments

    ★★★

  • Tabu

    ★★★★

  • Francisca

    ★★★★

  • Change of Life

    ★★★

  • The Green Years

    ★★★★

  • Arabian Nights: Volume 3, The Enchanted One

    ★★★★

  • Arabian Nights: Volume 2, The Desolate One

    ★★★★½

  • A Haunting Hitchhike

    ★★★½

  • Our Beloved Month of August

    ★★★★

  • The Face You Deserve

    ★★★½

  • Redemption

    ★★★½