Sort by
  • Heart of Stone

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • My Fault

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Dead Shot

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Devotion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

  • George Ezra: End to End

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Loki

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Beyond Driven

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★