• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: A Natural History

  • The Batman

    ★★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

  • I Want You Back

    ★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★

  • Bidoof's Big Stand

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • MOONFLOWER

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Rhett and Link’s Night of Terror

    ★★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Antlers

    ★★★★

  • Injustice

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Kate

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Pokémon Evolutions

  • Encounter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Demonic

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • NIGHT LAUNDRY

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • GOBY

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • A Budding Dream

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Sound

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Goodnight Darling

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★½