Sort by
  • Paloma

    ★★★★

  • Burning Days

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • More Than Ever

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Was Tun

    ★★★★

  • Rise

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★½

  • Girl Picture

    ★★★★½

  • Am I Ok?

    ★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • The Territory

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Utama

    ★★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★★

  • Mars One

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Wolf

  • Ennio

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Full Time

    ★★★★

  • Monte Verità

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Emergency Declaration

    ★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Freda

    ★★★★

  • The Story of My Wife

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★½

  • Titane

  • A Hero

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • Great Freedom

    ★★★★½

  • Lingui: The Sacred Bonds

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Strong Sex

    ★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Nian

    ★★★★

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★★★

  • Land

    ★★½

  • Hive

    ★★★★

  • My Name Is Pauli Murray

    ★★★★

  • Mayday

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • Passing

    ★★★