Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Beckham

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • All or Nothing – The German National Team in Qatar

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Arnold

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • In the Name of God: A Holy Betrayal

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Interface

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Lost Ollie

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★½