Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • One Win

    ★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • A Hollywood Christmas

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Son

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Light & Magic

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Le Pupille

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½