Sort by

24framesofnick has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Sing

Sing

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Val

Val

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
Read the review Edit this entry  
19
The Founder

The Founder

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Twilight

Twilight

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
FRED: The Movie

FRED: The Movie

2010
×
Read the review Edit this entry  
06
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry