Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Christmas Number One

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Angel Falls Christmas

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Respect

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Lucy the Human Chimp

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Donut King

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Noelle

    ★★★★

  • Very Ralph

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★½

  • The Last Full Measure

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Endings, Beginnings

    ★★★

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

  • Knives Out

    ★★★★

  • Judy

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Point Blank

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Danger Close: The Battle of Long Tan

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Catch-22

    ★★★★½

  • The Hustle

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★

  • Van Gogh: An Exclusive View – from Tate Britain

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★★★