Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Streamer

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

  • Tin & Tina

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Hunt

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deadstream

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Dashcam

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Dad, I'm Sorry

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Capone

  • The Half of It

  • Unorthodox

    ★★★

  • The Human-eating Stone Bench

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Hater

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★