• Scream

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Adrienne

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • The Bats!!

  • Refractions

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Neko

  • The Eagle Necklace

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • There's a Fungus Amongus

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Murder³

  • Adapt

  • Hamilton

  • Siren Snubbed

  • The Killing Company

  • Four of a Kind

  • Who's there?

  • Not Alone in Here

  • My Crazy Pole Vaulting Family

  • Bite-Sized Stories

  • DD[0]Ser

  • Model Citizen

  • Paperlypse Now

  • 1917

    ★★

  • Gary Gulman: The Great Depresh

  • Wanted

  • The Two Popes

    ★★

  • Joker

  • Ad Astra

    ★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Midsommar

    ½

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ½

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ½

  • Yesterday

    ★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★

  • Serenity

    ½

  • When I've Wanted To Die

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★

  • Under the Silver Lake

    ★★

  • Social Animals

  • A Tale of Two Coreys

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: USS Callister

  • No Monsters

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★

  • Blue Planet II

  • Take Your Birth Control

  • Wonder Wheel

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Being Pretty

  • Good Time