Sort by

Hayden has logged 41 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Contact

Contact

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Seth Rogen's Hilarity for Charity

Seth Rogen's Hilarity for Charity

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Going in Style

Going in Style

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
They Look Like People

They Look Like People

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Beavis and Butt-Head Do America

Beavis and Butt-Head Do America

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
National Lampoon's European Vacation

National Lampoon's European Vacation

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
National Lampoon's Vacation

National Lampoon's Vacation

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Iverson

Iverson

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Polka King

The Polka King

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Aziz Ansari: Buried Alive

Aziz Ansari: Buried Alive

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The BFG

The BFG

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry