Hayden has logged 24 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Skeleton Twins

The Skeleton Twins

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Scooby-Doo! Return to Zombie Island

Scooby-Doo! Return to Zombie Island

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Man Who Killed Don Quixote

The Man Who Killed Don Quixote

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Perfect Sense

Perfect Sense

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Essential Killing

Essential Killing

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Leaf Is the Sea Is a Theater

A Leaf Is the Sea Is a Theater

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
Read the review Edit this entry  
19
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
Read the review Edit this entry  
15
Monos

Monos

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Little Monsters

Little Monsters

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Starred Up

Starred Up

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captive State

Captive State

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Tag

Tag

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry