• Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Scream

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Injustice

    ½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

  • Pig

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★

  • Luca

    ★★★★