• Borat Subsequent Moviefilm

  • Shithouse

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

  • Unpregnant

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The Binge

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Tenet

  • Irresistible

  • The King of Staten Island

  • Dating Amber

  • The Lovebirds

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • The Half of It

    ★★★★★

  • A Secret Love

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Hunt

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

  • Shirley

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Boys State

  • Crip Camp: A Disability Revolution

  • John Was Trying to Contact Aliens

  • The Fight

  • Spree

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Like a Boss

  • Dolly Parton: Here I Am

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

  • 1917

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Turkey Drop

  • Dark Waters

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Noelle

  • Last Christmas

    ★★★★★

  • Let It Snow

  • Doctor Sleep

  • Countdown

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • The Platform

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Judy

  • Spiral

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

  • The Kitchen

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4