• Dune: Part Two

  • Not Okay

  • Minions: The Rise of Gru

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outfit

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Grucifixion

  • Hawkeye

  • House of Gucci

  • Embers

  • Ciao Alberto

  • Olaf Presents

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Nitram

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Jackass Shark Week

    ★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★