Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Autumn Beat

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Three Nights a Week

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • A Man

    ★★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • My Policeman

    ★½

  • Causeway

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Our Ties

    ★★

  • Bread and Salt

    ★★★

  • Dry

  • Blonde

    ½

  • The Damned Don't Cry

    ★★½

  • The Son

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Lord of the Ants

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • L'immensità

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Burning Hearts

    ★½

  • Master Gardener

    ★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Autobiography

    ★★

  • Monica

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Happiest Man in the World

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★

  • The Origin of Evil

    ★★★

  • Queens

    ★★

  • Goliath

  • Olimpia's Way

    ★★

  • Anhell69

  • The Maiden

  • To The North

    ★½

  • Eismayer

    ★★½

  • Skin Deep

  • Wolf and Dog

    ★★★

  • Mountain Onion

    ★★★

  • Valeria Is Getting Married

    ★★★

  • Stonewalling

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Beyond The Wall

    ★½

  • Luxembourg, Luxembourg

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Anything's Possible

    ★★