• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Spotlight

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Rango

  • Waking Sleeping Beauty

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • The Parent Trap

    ★★★★

  • Speed

    ★★★½

  • D2: The Mighty Ducks

    ★★★½

  • Malcolm X

    ★★★★½

  • Gremlins 2: The New Batch

    ★★★★