Sort by
  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Chaser

    ★★★★

  • The Girl and the Ghost

    ★★★★

  • The Lost Weekend: A Love Story

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

  • EO

    ★★★★

  • Crush

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • A Short Story

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Sissy

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ½

  • Kimi

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • Resurrection

    ★★

  • The House

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • When the Lights Lead, the Shadows Follow

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • The Quiet Rise of Sol

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Midnight Mass

  • The Death of David Cronenberg

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★