Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Rory Scovel: Religion, Sex and a Few Things In Between

    ★★

  • Jenny Slate: Seasoned Professional

    ★★★★½

  • Spaceman

    ★★

  • Mike Epps: Ready to Sell Out

    ★★

  • This Is Me…Now

    ★★½

  • Players

    ★½

  • Taylor Tomlinson: Have It All

    ★★★½

  • Madame Web

    ½

  • Lover, Stalker, Killer

    ★★

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Orion and the Dark

    ★★★★

  • The Underdoggs

    ★★★

  • VICE News Presents: 'Epstein Didn't Kill Himself'

  • Argylle

    ★½

  • Soundtrack to a Coup d'État

    ★★★★½

  • Sue Bird: In the Clutch

    ★★½

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Open Wide

    ★★★

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

    ★★★★½

  • Reinas

    ★★

  • Look Into My Eyes

    ★★★

  • Will & Harper

    ★★★★

  • In a Violent Nature

    ★★★★

  • Suncoast

    ★★★½

  • Union

    ★★★★½

  • A Different Man

    ★★½

  • Seeking Mavis Beacon

    ★★★★

  • Handling the Undead

    ★½

  • A Real Pain

    ★★★★★

  • Ponyboi

    ★★★

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Love Me

  • Gaucho Gaucho

    ★★★★½

  • Dìdi (弟弟)

    ★★★★

  • Presence

    ★★★★½

  • The Court Jester

  • Ibelin

    ★★★★½

  • Skywalkers: A Love Story

    ★★★

  • Kneecap

    ★★★

  • I Saw the TV Glow

    ★★★★

  • Dusty Slay: Workin' Man

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Lift

    ★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★½

  • My Mercury

    ★★

  • Bitconned

    ★½

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★★½

  • Daniel

    ★★½

  • Good Grief

    ★★★½

  • Trevor Noah: Where Was I

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only

    ★★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★½

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

    ★★★★

  • Chowchilla

    ★★

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

  • Ricky Gervais: Armageddon

  • Silent Night

    ★½

  • Wonka

    ★★★

  • Good Burger 2

    ★½

  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

    ★★★★

  • Bye Bye Barry

    ★★½

  • Leo

    ★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • The Making of Priscilla