• Death Wish 3

    ★★½

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★½

  • They Live

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • School of Rock

    ★★★½

  • Shoot 'Em Up

    ★★★

  • Nekromantik 2

    ★★★★★

  • Devil Girl from Mars

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Moving Target

    ★★

  • Nami

  • GYO: Tokyo Fish Attack

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Nekromantik

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Phantasm III: Lord of the Dead

    ★★★

  • The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

    ★★★½

  • Don't Look Now

    ★★★★★