• Death Wish 3

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Maniac Cop

    ★★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★½

  • Us

    ★★½

  • The Skeleton Key

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Phantasm IV: Oblivion

    ★★½

  • Feast

    ★★½

  • Slumber Party Massacre II

    ★★½

  • Phantasm II

    ★★½

  • Holidays

    ★★½

  • Blacula

    ★★½

  • Friday the 13th: The Final Chapter

    ★★½

  • The Shallows

    ★★½

  • Deep Blue Sea

    ★★½

  • Bait

    ★★½

  • Leprechaun

    ★★½