Sort by
  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Orlando, My Political Biography

    ★★★★

  • House Party

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Nope

    ★★★

  • Pena

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Alma Viva

    ★★★★

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Novelist's Film

  • My Castle My Home

  • Distopia

  • Britney vs. Spears

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Summerboy

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • Things Heard & Seen

  • Save Ralph

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★½

  • Two Distant Strangers

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Life Won't Last Forever

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Double Date

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Variações: Guardian Angel

    ★★★★

  • Symbiosis

    ★★★★

  • Ruby

  • Midsommar

    ★★★★

  • Murder Mystery

  • Party Day

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Heatstroke

  • Tux and Fanny

  • Dead End.

  • The Room

    ★★★

  • Us

    ★★★★½