• The Bubble

  • The Man Who Drew God

  • Luca

    ★★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • The “Dew” Project

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • North Hollywood

  • Save Ralph

    ★★★★

  • 2021 Oscar Nominated Short Films: Animation

  • 2021 Oscar Nominated Short Films: Live Action

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Paper Lives

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★½

  • Us Again

  • Moxie

  • Cherry

    ★★★

  • Daft Punk: Epilogue

  • Khaite FW21

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Cookie Num Num

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Dory Finding

  • To Fitness and Beyond

  • Soul of the City

  • Dancing with the Cars

  • A Day in the Life of the Dead

  • Unparalleled Parking

  • Easier Said OPENING

    ½

  • WandaVision

  • Bobo the Monkey

    ★★★½

  • Happy new year

  • La Luna

    ★★

  • Cops and Robbers

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Long Toast

  • 31 minutos: Yo Nunca Vi Televisión

  • 1%

    ★★★

  • Unboxing Ibai

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Alien Xmas

    ★★★½

  • Snapshot

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • VIAJE

  • Operation Christmas Drop

    ★½

  • The Life Ahead

    ★★½

  • Canvas

    ★½

  • Holidate

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Choice 2020: Trump vs. Biden

  • On the Rocks

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★