Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The House

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • Hawkeye

  • Black Friday

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Beckett

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½