• Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Our Father

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The Wonderful Spring of Mickey Mouse

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Joe vs Carole

    ★★★½

  • Animal Attraction

    ★★★★

  • For Gunter’s Eyes Only

    ★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Chickenhare and the Hamster of Darkness

    ★★★½

  • Home Team

    ★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Fireheart

    ★★

  • Last Train to Christmas

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Back to the Outback

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Found

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Rabbids Invasion - Mission To Mars

    ★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • Seal Team

    ★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★★★★

  • T0-B1

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • Pil's Adventures

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Legacy of Chucky

    ★★★★½

  • Green Snake

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★