• Aquaman and The Lost Kingdom

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Grustle

    ★★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Antlers

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Squid Game

  • Happening

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Belfast

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ½

  • Respect

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Remix

  • Titane

    ½

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Evolution

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Luca

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ½

  • Cruella

    ★★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Hey There!

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Flee

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Music

    ½

  • The Dig

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Looking at the World in a New Way: The Making of Tenet

  • Coğrafya Kader

  • Amour

  • Mank

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Clouds

    ★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★