Sort by

Aaron has logged 69 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Mirror: White Bear

Black Mirror: White Bear

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: Be Right Back

Black Mirror: Be Right Back

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: Fifteen Million Merits

Black Mirror: Fifteen Million Merits

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Braven

Braven

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cam

Cam

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Young Guns II

Young Guns II

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Young Guns

Young Guns

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Man Who Shot Liberty Valance

The Man Who Shot Liberty Valance

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
First Man

First Man

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★★
Edit this entry  
25
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The Nun

The Nun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
12 Strong

12 Strong

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Emmet Otter's Jug-Band Christmas

Emmet Otter's Jug-Band Christmas

1977
×
★★★★
Edit this entry  
23
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
Bye Bye Birdie

Bye Bye Birdie

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Justice League: Throne of Atlantis

Justice League: Throne of Atlantis

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Justice League

Justice League

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
Mile 22

Mile 22

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Premium Rush

Premium Rush

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★
Edit this entry  
11
Once

Once

2007
×
★★★★
Edit this entry  
11
Once Upon a Deadpool

Once Upon a Deadpool

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Romeo + Juliet

Romeo + Juliet

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry