Sort by

aaronfl12 has logged 12 entries for films during October 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Watcher

The Watcher

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Smile

Smile

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Look At Me: XXXTENTACION

Look At Me: XXXTENTACION

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry