Sort by

Aaron has logged 23 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
One from the Heart

One from the Heart

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Twentieth Century

The Twentieth Century

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Edit this entry  
18
Dick Tracy

Dick Tracy

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Wolf House

The Wolf House

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★½
Edit this entry