aaronkempster has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
The Butterfly Effect

The Butterfly Effect

2004
×
★★★
Edit this entry  
13
The Last Castle

The Last Castle

2001
×
★★★
Edit this entry  
13
Gaga: Five Foot Two

Gaga: Five Foot Two

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Avicii: True Stories

Avicii: True Stories

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Adjustment Bureau

The Adjustment Bureau

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry