aaronkempster has rated 12 films ★★ .

  • Session 9

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • First Kill

    ★★

  • Fahrenheit 451

    ★★

  • The Commuter

    ★★

  • The Santa Clause

    ★★

  • The Bucket List

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Bonnie and Clyde

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★