Sort by
  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Retribution

    ★★

  • Untold: Swamp Kings

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Kandahar

    ★★½

  • The Machine

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Black Demon

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Furies

    ★★★