• World's Biggest Hammerhead?

  • Shark Side of the Moon

  • Jaws vs. Boats

  • Shark Queens

  • Maui Shark Mystery

  • Camo Sharks

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

  • Fresh

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Night of the Kings

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Host

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Night on Earth

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★