Sort by
  • Saw X

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Maestro

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Blind Willow, Sleeping Woman

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Antebellum

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★

  • The Half of It

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • The Grudge

    ★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★