• The Rover

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Begin Again

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Water for Elephants

    ★★★★

  • Fear & Shame

    ★★★★★

  • High Life

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Super Dark Times

    ★★★★

  • Mirage

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★