A. has rated 16 films ★★★★½ .

  • 11.22.63

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • The Number 23

    ★★★★½

  • Contagion

    ★★★★½

  • The Vow

    ★★★★½

  • Lucy

    ★★★★½

  • The Age of Adaline

    ★★★★½

  • Sing Street

    ★★★★½

  • The Girl on the Train

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★½

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½