A. has rated 41 films ★★★★★ .

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Wild Tales

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Mommy

    ★★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★★

  • Misery

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Butterfly Effect

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jane Eyre

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Harry Styles: Behind the Album

    ★★★★★