Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Good Grief

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Strays

    ★★

  • The After

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Extrapolations

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Ivalu

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½