Sort by
  • Halloween Ends

    ½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Happiness Continues

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Cats

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Noelle

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Judy

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Secret Obsession

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½