rebecca🔐 has logged 11 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
★★½
Edit this entry  
17
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry