• Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Britney Vs Spears

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Us Again

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Canvas

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • 1, 2, 3, All Eyes On Me

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★½