Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

  • News of the World

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Nomadland

  • One Night in Miami...

  • Pieces of a Woman

  • Tenet

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Letter Room

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Minari

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • His House

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Swallow

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Venom

    ★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • Free Solo

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • The Week Of

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • The Commuter

    ★★★

  • Bright

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • mother!

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★½

  • Naked

    ★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Good Time

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★