• Night of the Demon

    ★★★★

  • Demonwarp

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • X-Men

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • The Descent

    ★★★½

  • The Man from Hong Kong

    ★★★½

  • The Peacock King

    ★★★★½

  • VHS Massacre Too

    ★★

  • Erotic Ghost Story

    ★★★★

  • Onibaba

    ★★★★

  • Entrails of a Beautiful Woman

    ★★★★

  • Parasite

    ★★

  • The Snake Girl and the Silver-Haired Witch

    ★★★½

  • Ichi the Killer

    ★★★

  • Atman

    ★★★★