Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Caravaggio's Shadow

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

  • Fall

    ★★

  • Stella in Love

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Forever Young

    ★★★★★

  • Revoir Paris

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Poet

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

  • Simone, The Journey of the Century

    ★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Neighbours of My Neighbours are Neighbours of Mine

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Lost Illusions

    ★★★★½

  • Dune

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Black Box

    ★★★½

  • Je suis Karl

    ★★

  • Moxie

    ★★½

  • I'm Your Man

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • Flee

    ★★★★

  • Poupelle of Chimney Town

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • Summer of 85

    ★★★½

  • Josep

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Gagarine

    ★★★★★

  • Night Shift

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★½

  • First Cow

  • An Officer and a Spy

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • School Life

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★

  • Someone Great

    ★★★

  • Five Feet Apart

    ★★

  • The Wolf's Call

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • The Princess Switch

  • Instant Family

    ★★★

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

    ★★★

  • Taylor Swift: The Road to Reputation