Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • BROCKHAMPTON Ends At The Fonda

  • I Didn't Mean To Haunt You

  • Letterboxed

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • AUTOMATON

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★½

  • Medicament Never Stop Never Stopping

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

  • Hers

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • We Cry Together

  • Anamnesis

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Sweet Dreams

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Snap Shot

  • Rubbers

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Friend

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

  • Projections

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Dog

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy