• Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Moby Doc

    ★½

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

  • Monster Hunter

  • Kenny and Spenny Paldemic Special

  • Mank

  • The Two Dans

    ★★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

  • David Byrne's American Utopia

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • One Night in Miami...

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

  • An American Pickle

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Candyman

  • Infamous

  • 8:46

  • Becky

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Extraction

    ★★

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

  • Flipped

  • Shiva Baby

  • Elephant

  • Marc Maron: End Times Fun

  • A Quiet Place Part II

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Back To The Titanic

  • Fantasy Island

    ★½

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story​

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★★½

  • On the Record

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Zola

  • Black Bear

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • The Gentlemen

  • 1917

  • The Irishman: In Conversation

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • 21 Bridges

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Mister America

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • Nikki Glaser: Bangin'