adrianbalboa has logged 19 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Definitely, Maybe

Definitely, Maybe

2008
×
★★★
Edit this entry  
28
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★★
Edit this entry  
28
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Split

Split

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sisters

Sisters

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Amy Schumer: Live at the Apollo

Amy Schumer: Live at the Apollo

2015
×
★★★★
Edit this entry  
17
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nancy Drew

Nancy Drew

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Patriots Day

Patriots Day

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Normal Heart

The Normal Heart

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spy

Spy

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry