adrianbalboa has logged 32 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Indecent

Indecent

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Allegiant

Allegiant

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ibiza

Ibiza

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tag

Tag

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Your Sister's Sister

Your Sister's Sister

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Open House

The Open House

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Cheaper by the Dozen

Cheaper by the Dozen

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Romeo and Juliet

Romeo and Juliet

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Miss Saigon: 25th Anniversary

Miss Saigon: 25th Anniversary

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Girl in the Spider's Web

The Girl in the Spider's Web

2018
×
Read the review Edit this entry  
06
All Summers End

All Summers End

2017
×
Read the review Edit this entry  
05
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Trainwreck

Trainwreck

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry