• Forty Guns

    ★★★½

  • One Missed Call 2

    ★★★

  • Orgies of Edo

    ★★★

  • A Gnome Named Gnorm

    ½

  • Double Lover

    ★★★

  • Beneath the Valley of the Ultra-Vixens

    ★★★½

  • The Abyss

    ★★★★½

  • Jacob's Ladder

    ★★★★

  • The Power

    ★★★½

  • Cold Creek Manor

    ★★

  • Lingering

    ★★★

  • Luciferina

    ★★

  • 0.0MHz

    ★★★½

  • Metamorphosis

    ★★★★

  • Butcher, Baker, Nightmare Maker

    ★★★½

  • The Ninth Configuration

    ★★★★½

  • Vamp

    ★★★½

  • Brainscan

    ★★★½