• Theo Maassen: Situatie Gewijzigd

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★½

  • The Salisbury Poisonings

    ★★★

  • Hans Teeuwen: Smerige Spelletjes

    ★★★½

  • Jason Manford's Muddle Class

    ★★

  • Kees van Amstel: De man die ik niet wilde worden

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Peter Pannekoek: Later Was Alles Beter

    ★★★

  • The Secrets She Keeps

    ★★★½

  • Gemmeker

    ★½

  • Alex Ploeg: Ultimatum

    ★★★½

  • Youp van 't Hek: Met de kennis van nu

    ★★★½

  • Lost Girls

    ★★★

  • Rundfunk: Wachstumsschmerzen

    ★★★★

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★

  • Bos

    ★★

  • Earthquake Bird

    ★★★

  • Nikki Glaser: Bangin'

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • Een redelijk leven

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer

    ★★★½

  • Freek

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Liam Gallagher: As It Was

    ★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Indianara

    ★★½

  • René van Meurs: Even Goede Vrienden

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★½

  • Bublé!

    ★★½

  • Dumbo

    ★★½

  • Ella Fitzgerald: Just One of Those Things

    ★★★★

  • Roberto the Canary

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Hail Satan?

    ★★½

  • Untouchable

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Pathetics

    ★★

  • Dynamite

    ★★½

  • Sylvana, Demon or Diva

    ★★★½

  • Mirage

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Conductor

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • After the Screaming Stops

    ★★★½

  • The Cry

    ★★★½

  • The Purity of Vengeance

    ★★★½

  • A Sister

    ★★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★½

  • The Nightingale

    ★★

  • 22 July

    ★★★½

  • Never Look Away

    ★★★½

  • Vanity Fair

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The White Crow

    ★★★

  • Calibre

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★

  • Red Velvet

    ★½

  • Bloomstreet 11

    ★★½

  • A Very English Scandal

    ★★★½

  • Ronald Goedemondt: Geen Sprake Van

    ★★★½

  • Girl

    ★★

  • Sara Pascoe vs Monogamy

    ★★

  • Strokes of Genius

    ★★★½

  • The Breaker Upperers

    ★★★

  • The Resistance Banker

    ★★½

  • Michel, acteur verliest de woorden

    ★★★½

  • Utøya: July 22

    ★★★½

  • The Silence of Others

    ★★★½

  • Jane Fonda in Five Acts

    ★★★★

  • Matangi / Maya / M.I.A.

    ★★★½